Ticho. Absolutní nutnost v každé kuchyni.

Díky dlouholetým zkušenostem se snižováním hlučnosti se společnosti Novy podařilo snížit rušivý hluk u modelu One na minimum. Speciální motor s integrovaným protihlukovým systémem a s promyšlenou konstrukcí umožňuje poslouchat náročnou hudební skladbu, ačkoli je odsavač par v provozu.

Efektivita.
Motivace pro každého kuchaře.

Odsavač par se nachází doslova uprostřed dění - přímo mezi varnými zónami. Díky tomu jsou veškeré páry a zápachy rychle a silně odsávány. Každý detail byl ve společnosti Novy pečlivě analyzován, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku.

Vyjímečně atraktivní. Také při recirkulaci.

Energeticky úsporné domácnosti jsou často vybavovány odsavači, které jsou zapojeny na recirkulaci. Takže žádný ohřátý vzduch není vypouštěn do vnějšího prostředí - a to šetří spoustu energie. Monoblok filtr od Novy zajišťuje, aby byly kuchyňské výpary, pachy a mastnoty efektivně odstraněny. Navíc je tyto filtry možno až 12krát regenerovat, a to vložením do pečící trouby na teplotu 120° na jednu hodinu.

Prostor, jaký jste si vždycky představovali.

Díky tomu, že odsavač par Novy lze snadno integrovat do pracovní plochy, zmizí všechny rušivé prvky z dohledu. Varná deska i horní plocha sací jednotky jsou zhotoveny z neprůhledného černého skla a tukové filtry jsou nenápadně skryty černými vzduchovými mřížkami. Výsledkem je, že One perfektně ladí se svým okolím.

Více o varné desce.